FitzyTV

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 2.20
  • Dil Türkçe
  • Firma Fitzgerald Technologies
IOS işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınız ile FitzyTV uygulaması üzerinden dizi keyfinizi yaşayabilirsiniz.

Sevdiğiniz kanalları seçerek kendi zevkinize göre bir televizyon oluşturabileceğiniz FitzyTV mobil uygulamasını IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Sizlere canlı yayın keyfini IOS mobil cihazınızda yaşatan FitzyTV  mobil uygulaması ile sizde dizi keyfinizi yaşayın. 

ABC, NBC, Fox Primetime, ESPN, FX, Disney Channel gibi büyük ağlar da dahil olmak üzere birçok kanal desteklenerek FitzyTV, yoğun bir program için mükemmel bir seçimdir. Seyretmekten keyif aldığınız televizyon şovlarını kaydetmesine ve onları oynatmasına izin vermek tamamen sizin elinizdedir. 

Kablo ve uydu sağlayıcınızla uygulamamıza giriş yapmanız yeterlidir. FitzyTV, en sevdiğiniz kanalların tümünü izlemenize ve kaydetmenize izin vererek izlediğiniz dizileri kaçırmamanıza olanak sağlar. Uygulamamız TV kanallarını akıllı telefonunuzu taşınabilir bir DVR'ye dönüştürür ve seyretmenizi sağlar. En sevdiğiniz dizileri kaydedin ve daha sonra müsait zamanınızda seyretmenin tadını çıkartın. FitzyTV mobil uygulaması dilediğiniz TV kanallarını mobil cihazınıza uygulama içerisinde getirerek canlı olarak seyretmenizi sağlıyor. 

 
FitzyTV indir
DİĞER SÜRÜMLER