FitzyTV

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 2.20
  • Dil Türkçe
  • Firma Fitzgerald Technologies
Android mobil cihazınıza indireceğiniz FitzyTV mobil uygulaması ile dizi keyfinizi her an her yerden takip edebilirsiniz.

FitzyTV mobil uygulaması sayesinde televizyon artık mobil cihazlarınızda. Profesyonel hizmet vermeyi başaran canlı TV uygulaması olan FitzyTV  mobil uygulamasını Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Android telefonunuzu kablo veya uydu aboneliğinizin bir parçası olarak erişebileceğiniz çevrim içi TV kanalları için bir DVR'ye dönüştürebilirsiniz. Böylelike cep telefonunuzdan dilediğiniz yerde televizyon seyretme keyfini yaşayabilirsiniz. FitzyTV  uygulaması ABD'deki tüm kablo uydu sağlayıcılarıyla birlikte çalışır ve en sevdiğiniz TV şovlarını hemen kaydetmeye başlamak için kolayca ayarlanabilir. Kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Sağlayıcınıza bağlandıktan sonra, ilgilendiğiniz kanalları kaydetmek için 30'dan fazla kanal listesine göz atabilir, canlı TV ve yaklaşmakta olan bölümleri izleyebilir, kayıtları planlayabilir veya bir dizi TV dizinine göz atabilirsiniz. Dizi keyfinizi sadece televizyondan ya da bilgisayarınızdan değilde cep telefonunuzdan da her an yaşayabilirsiniz. Mobil cihazlarınız sizlere bu imkan sağlıyor. FitzyTV ile dizilerinizi otobüste, yürürken her an her yerde yaşayabilir ve her an izleme keyfini yaşayabilirsiniz. 

FitzyTV indir
DİĞER SÜRÜMLER